ApklatestDownload » Apps » Entertainment » Shfleto - Filma me titra shqip

Shfleto - Filma me titra shqip Latest APK Download

Updated: Sep 08,2016
(5.318)
Downloads: 100.000
Apklatestdownload.com - Shfleto - Filma me titra shqip is a Entertainment app for android.Download lastest version of Shfleto - Filma me titra shqip apk file from Apklatestdownload.com with direct link.
Download Apk (Varies with device)
Shfleto - Filma me titra shqip APKShfleto - Filma me titra shqip APKShfleto - Filma me titra shqip APKShfleto - Filma me titra shqip APKShfleto - Filma me titra shqip APK

The description of Shfleto - Filma me titra shqip APK:

Shfleto - Filma me titra shqip is a Entertainment app developed by Shfleto. The latest version of Shfleto - Filma me titra shqip is Varies with device. It was released on Sep 08,2016. You can download Shfleto - Filma me titra shqip Varies with device directly on http://www.apklatestdownload.com. Over 5.318 users rating a average 4.9 of 5 about Shfleto - Filma me titra shqip. Coming to join them and download Shfleto - Filma me titra shqip directly!Ky aplikacion ju mundëson ti shfletoni faqet që ofrojn filma me titra shqip, dhe ti shikoni me kualitet të lartë.

Shfleto është aplikacion i avancuar me disa karakteristika të veçanta:

•  Shikoni dhe shkarkoni çdo film dhe serial nga secila faqe.
•  Pa reklama të mërzitshme.
•  Shpejtësi shumë e mirë.

Për të shikuar filmat ju nevojitet një Video Player. Ne ju rekomandojm Mx Player.
Për të shkarkuar filmat ju nevojitet një Download Manager. Ne ju rekomandojm Advanced Download Manager.

Linqet:
MX Player: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad
ADM: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dv.adm

Nëse ju pëlqen aplikacioni mos harroni ta vlerësoni me 5 yje në Play Store dhe ta shpërndani me shokët tuaj. Ju faleminderit.

Important: Shfleto is a web browser, for more details see About Us section on the app.

What's new:

1. Android 4.1+

2. Shpejtësi më e mirë

3. U shtua Filmaindian, Filma24hd, Albkino...

Category:Entertainment App

Developer:Shfleto

Current Version:Varies with device

Requires Android:4.1 and up

Size:Updating

Get it Google Play

Package name:com.shfletofilma

Installs:More than 100000

Report:Flag as inappropriate

Install APK